طراحی سایت، محتوا،سئو و دیجیتال مارکتینگ

معرفی تیم طراح وب سایت

تيم ما به طور حرفه اي و به صورت فريلنسری در سال ۱۳۹۰ وارد دنياي طراحی وب سایت شد. بعد از گذشت حدود یک سال تحت عنوان دیارا وب کار خودمان را ادامه دادیم. طی این مدت بعد از انجام پروژه‌هاي مختلف در اين سال ها با مشكلات اين شغل به طور كلی آشنايي پيدا كرديم. و برای حل آن مقالات آموزشی بسیاری را خواندیم. در دوران كارشناسی ارشد بود كه تصميم گرفتيم به جهت آسان تر كردن مسير در اين شغل سايتی براي بالا بردن اطلاعات و به اشتراك گذاري مطالب و تجربيات راه اندازی كنيم. به همين دليل نام طراح وب سايت را براي اين سايت برگزيديم و در تلاش هستيم كه روز به روز سطح علمي خود را بالا ببريم. اكنون اگر شما علاقمند به حوزه طراحي سايت هستيد، ما از زمان شروع تا حرفه اي شدن همراهتان خواهيم بود.

و همچنين اگر شما فردي خلاق، كوشا و علاقه مند به كار گروهی هستيد و زمينه كاری شما مرتبط با طراحی سايت است خوشحال مي شويم شما را در كنار خودمان داشته باشيم. پس رزومه خود را به job@tarahwebsite.com ارسال كنيد.

نوشین بهشتی

کارشناس ارشد نرم افزار کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۰ وارد حوزه طراحی سایت شدم. علاقه زیادی به یاد گرفتن دارم. سعی میکنم هر چیزی که توی این حوزه یاد گرفتم را با شما به اشتراک بگذارم. دوست دارم با هم تعامل داشته باشیم و اگر ایرادی هست حتما در بخش نظرات مطرح کنین تا بتونیم با همدیگه رشد پیدا کنیم.

مشاهده تمام مطالب
گلنوش بهشتی

دانشجو کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی هستم. هم زمان با فارغ التحصیل شدن دوره کارشناسی کار ترجمه شروع کردم و همیشه سعی کردم تو هر حوزه ای تجربه کسب کنم. دنیای ترجمه انتها نداره و هیچکس نمیتونه ادعا کنه بهترین هست.

مشاهده تمام مطالب
فاطمه کشاورز

من تحصیلاتم ارشد نرم افزارهست و همزمان با اون نقاشی و گرافیک هم کار کردم همیشه دوست داشتم مهندسی رو با هنر ترکیب کنم. کار کردن در دنیای شگفت انگیز طراحی وب سایت این امکان رو به من داد که علم و هنر رو با هم ادغام کنم در اینجا مقالاتی در این زمینه قرار میدم تا با دنیای وب سایت ها بیشتر آشنا بشیم.

مشاهده تمام مطالب
زهرا جعفری

دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي نرم افزار هستم و به يادگيري و تجربه هاي جديد علاقه ی زیادی دارم. اينجا با دوستانمون تصميم داريم در كنار شما دانش طراحي وب سایت رو بالا ببريم و يادبگيريم چطور بايد يك محتواي با كيفيت توليد كرد.
همراهمون باشيد.

مشاهده تمام مطالب
مهشاد عباسی

دانشجوی ارشد مهندسی نرم افزارم و از سال ۸۹ وارد حوزه کامپیوتر شدم.
مدرس نرم افزار‌های گرافیکی هستم و تدریس رو خیلی دوست دارم. به طراحی سایت و کار با نرم افزارهای گرافیکی علاقه زیادی دارم. دوست داشتم تجربیاتم را با شما به اشتراک بگذارم.

مشاهده تمام مطالب
ابوذر سادات

مهندس نرم افزار و برنامه نویس کامپیوتر هستم و از سال 1387 در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب فعالیت میکنم و بیشتر از دو سال سابقه ترجمه متون و مقالات تخصصی را داشتم. علاقه بسیار به برنامه نویسی تحت وب به زبان .NET دارم.

مشاهده تمام مطالب
فریبا کهنسال

كارشناسی IT در دانشگاه خواندم. هم چنين دوره هاي MCSE و CCNA رو گذروندم
و دانش شبكه ي خودم رو ارتقا دادم و فعاليت حرفه اي خودم را در زمينه شيرپوينت شروع كردم. در اينجا مقالاتي كه در ارتباط با شيرپوينت چه به صورت مقدماتي چه پيشرفته تحت عنوان طراحي و توسعه و هم چنين administration قرار ميدم تا با…

مشاهده تمام مطالب
مریم قیامی

فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان هستم. چندین سال است در حوزه های مختلف ترجمه فعالیت دارم. به تولید محتوا بسیار علاقه دارم. در اصل تولید محتوا فقط یک نوع نویسندگی نیست! محتوا از جنس اطلاعات است آن هم نه هر نوعی اطلاعاتی بلکه اطلاعاتی که با مخاطب حرف میزند، ارتباط برقرار میکند و در عین حال برای مخاطب…

مشاهده تمام مطالب