محتوا،سئو و دیجیتال مارکتینگ

چگونه مشتری‌های بیشتری در زمینه طراحی وب جذب کنیم؟

1,463

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های طراحان سایت جذب مشتری می‌باشد. آیا شما هم شغلی مرتبط با طراحی وب را مدیریت می‌کنید؟ یا اینکه به دنبال به دست آوردن مشتری‌های بیشتری هستید؟ در این مقاله، چگونگی به دست آوردن یک یا هزاران مشتری، به صورت ساده و سریع ارائه شده است.

Tools-for-seo دادوستد

این یکی از راه‌های ساده جذب مشتری جدید است. به شرکت ها یا نهادهایی پیشنهاد دهید که بصورت رایگان برای آنها وبسایتی طراحی کنید. سپس در وب‌سایت، عبارت “طراحی شده توسط : (برای مثال: طراحی شده توسط تیم طراح وبسایت)” را ذکر کنید. با این کار هم  برای خود نمونه کار ایجاد کرده‌اید وهم به صورت رایگان تبلبغ کرده اید. اگر یک وبسایت رایگان ارائه دهید، افرادی که به آن سایت علاقه‌مند شده باشند به دنبال طراح آن سایت می‌گردند و این منجر به جذب مشتریان بالقوه می‌شود.

برای جذب مشتری کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید

best-design

حتی زمانی که فقط یک مشتری دارید، کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، زیرا مشتری شما دوستانی دارد که می‌تواند شما را به آنها معرفی کند. در نگاه اول این کار شاید خیلی مهم به نظر نرسد، اما این چیزی است که بسیاری از مشاغل را راه اندازی می کند.

از Google Adwords استفاده کنید

ابتدا باید بدانیم گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یا Google Adwords بخشی برای تبلیغات در گوگل است. طراحان سایت یا تبلیغ‌کنندگان از طریق سایت‌ها و ابزارهای مختلف گوگل، برای جذب مشتری تبلیغ می‌کنند. یکی از راه‌های تبلیغات ادوردز، تبلیغات در موتور جستجوی گوگل است. از این طریق طراح سایت کلمه‌ها و عبارت‌های کلیدی مورد نظر خود را در گوگل ادوردز وارد می‌کند تا تبلیغاتشان برای افرادی که این کلمه را جستجو می‌کنند نشان داده شود. طراح سایت و تبلیغ کننده همچنین برای هر کلیک هزینه‌ای را در نظر می‌گیرند.

بنابراین باید برای بازدید از وب‌سایت خود هزینه کنید. بازدیدکننده بیشتر، به سایت شما رتبه بهتری در Google می‌دهد، پس مشتریان بیشتری به وب‌سایت شما مراجعه خواهند کرد.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)

شبکه اجتماعی

امروزه با توجه به فراگیر شدن اینترنت، استفاده از شبکه‌های اجتماعی به بخش مهمی از زندگی تبدیل شده است. اگر این موضوع را در نظر بگیریم، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی یک امر ضروری می‌باشد.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، روند تولید محتوا متناسب با فضا و نحوه کارکرد رسانه‌های اجتماعی مختلف، به منظور ایجاد علاقه و هدایت ترافیک به سایت شماست.

تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی یکی از مهمترین بخش‌های تبلیغاتی است که می‌تواند منجر به جذب مشتریان زیادی شود. همچنین این نکته را باید در نظر گرفت که نحوه تولید محتوا در هر شبکه اجتماعی باید متناسب با همان فضا باشد. برای مثال در لینکدن پست کردن مطالب علمی با دلیل و مدرک، بیشتر مورد قبول واقع می‌شود.

تبلیغات کلیکی (PPC یا CPC)

همیشه این نکته کلیدی را در نظر داشته باشید. “ارزش یک تصویر برابر با ۱۰۰۰ کلمه است!”

تبلیغات کلیکی

تبلیغات آنلاین PPC مخفف عبارت Pay Per Click و CPC مخفف عبارت Cost Per Click می‌باشد. این عبارت ها در عمل یکسان هستند و به تبلیغاتی گفته می‌شود که از تبلیغ‌دهنده به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات، هزینه دریافت می‌کنند.

احتمالا شما با ورود به صفحه برخی از سایت‌ها متوجه بنرهای کوچکی در اطراف آن شده‌اید. تبلیغات به شکل بنر در سایت‌ها به عنوان یکی از پر استفاده‌‌ترین راه‌های تبلیغاتی مطرح می‌شود. با استفاده مناسب از این روش تبلیغاتی و طراحی یک بنر جذاب و متقاعدکننده می‌توانید کاربران زیادی را به سایت خود هدایت کنید و در نهایت این کار منجر به افزایش مشتریان شما می‌شود.

بازاریابی محتوا برای جذب مشتری  

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا فرآیند ایجاد محتوای ارزشمند و مرتبط برای جذب مخاطبان شماست. مشتریان و مخاطبان امروز بیش ازهر زمان دیگری با پیام‌های بازاریابی سر و کار دارند. این امر باعث می‌شود بازاریابان به چالش کشیده شوند و وظیفه تولید محتوای جذاب را داشته باشد. تهیه مطالب مفید و سرگرم‌کننده می‌تواند پیوند محکمی بین برند شما و مشتریان ایجاد کند که با گذشت زمان باعث رشد و تقویت سایت یا برند شما شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.