محتوا،سئو و دیجیتال مارکتینگ

بهترین ابزارهای رنگی برای طراحان وب

1,511

تنظیم یک تم رنگ اصلی برای پروژه طراحی وب ممکن است کار ساده ای به نظر برسد،

با این حال، تصمیم گیری در مورد ترکیب های مناسب و یا ارائه یک طرح رنگی ممکن است مشکل باشد، به خصوص هنگامی که نمی دانید کدام ابزارهای رنگی برای شما مناسب تر خواهد بود.

بنابراین برای کمک به تعیین بهترین طرح های رنگی برای طراحان  در اینجا از برخی بهترین ابزارهای رنگی لیستی ارائه کردیم. بیایید با هم نگاهی به آنها بیاندازیم:

  Adobe Color CC

ممکن است این ابزار را با نام قبلی خود Adobe Kuler بشناسید. یکی از محبوب ترین ویژگی های Adobe است که به شما امکان ترکیب رنگ ها را می دهد.

ابزار رنگی Adobe Color CC

ColourLovers

ColourLovers یک جامعه آنلاین از دوستداران رنگ است. که شامل تصاویر و پالت های رنگی آنها است، بنابراین می توانید از آنها برای کارهای شخصی خود استفاده کنید.

ابزار رنگی colour-lovers

Coolors

ابزار Coolors تولید کننده سریع پالت رنگ است. این امکان را به کاربران می دهد تا در هر زمان، پالت های رنگی را ایجاد و به اشتراک بگذارند. رنگ اصلی تصاویر را انتخاب می کند و ترکیب های رنگی کاملی پیدا می کند.

coolors-service

Snapper Color 2

Color Snapper 2  ابزاری است که برای سیستم عامل OS X Yosemite ایجاد شده است. این ابزار برای طراحان گرافیک ساخته شده است تا آنها بتوانند با رنگ ها بازی، اصلاح، تنظیم، سازماندهی، ذخیره و … را انجام دهند و رنگ های روی صفحه نمایش را اکسپورت کنند.

color-snapper-2

Colordot

Colordot یک وب سایت عالی و برنامه iOS است که به شما امکان می دهد طرح های رنگی ایجاد و به اشتراک بگذارید. شما می توانید با انگشت یا دوربین رنگ را انتخاب کنید.

colordot

Adobe Capture CC

Adobe Capture CC  به شما امکان می دهد از هر چیزی که دوست دارید عکس بگیرید و آن را به یک پالت رنگ تبدیل کنید، یک قلم مو و الگوی ایجاد کنید. بر روی دسکتاپ و موبایل این ابزار در دسترس است.

adobe-capture-cc

 LOL Colors

LOL Colors یکی از ابزارهایی است که توسط Mackenzie Child ایجاد شده است در واقع وب سایتی است با پالت های رنگی. با کلیک بر روی هر قطره اشک رنگارنگ کد هگز آن  قابل کپی می شود.

lol-colors

Gradients.io

وب سایت Gradients.io  حاوی صفحه ای پر از پالت های رنگی مربع مختلف با کدهای Hex  است که به سادگی میتوانید از آن استفاده کنید.

gradients-io

Color Sphere 

این ابزار به شما امکان ساخت یک پالت را با سایه های رنگ می دهد و کد های هگز هر رنگ را فراهم می کند، بنابراین می توانید به راحتی از یک رنگ مشخص استفاده کنید.

color-sphere

CheckMyColours

CheckMyColours به شما کمک می کند رنگ های پیش زمینه و پس زمینه همه عناصر DOM را ترکیب کنید. این ابزار  برای بررسی کنتراست مناسب رنگ برای افراد مبتلا به مشکلات تشخیص رنگ ایجاد شده است.

checkmycolors

Color Hunter 

ابزارColor Hunter، ابزاری مفید برای طراحان است. فقط تصویری را که دوست دارید پیدا کنید و آن را (یا URL تصویر را وارد کنید) در وب سایت بارگذاری کنید. این سرویس از تصویر انتخابی شما یک پالت رنگ ایجاد می کند.

color-hunter

TinEye

TinEye به شما اجازه می دهد تا بیش از 20 میلیون رنگ را  از تصاویر خلاقانه Flickr استخراج کنید. برای تنظیم رنگ و افزودن برچسب ها به جستجوی خود، فقط یک رنگ را انتخاب کنید، تقسیم کننده ها را بکشید.

Pictaculous

این ابزار توسط MailChimp طراحی شده است و می تواند به شما در ایجاد طرح رنگی از یک تصویر کمک کند. سپس شما می توانید فایل را به صورت ادوبی سواچ دانلود کنید.

pictaculous

Paletton

برای کمک به طراحان گرافیک در ایجاد وب سایتهایی با ترکیب رنگی مناسب ساخته شده است. همچنین می توانید از پالت های رنگی از پیش ساخته در یک رنگ انتخاب شده استفاده کنید.

paletton

Colorspire 

Colorspire یک پالت رنگی در 3 مرحله می سازد. می توانید یک رنگ پایه را انتخاب کنید، سپس یک رنگ بندی ایجاد کنید و پیش نمایش رنگ ها را ببینید.

colorspire

Hexu.al

Hexu.al سرویسی است با هدف اضافه کردن رنگ به کلمات کاربران. همچنین می تواند رنگ ها را به تصاویر یا طرح ها اضافه کند.

hexu-al

Color Explorer

Color Explorer یکی از ابزارهای رنگی موجود است که با کمک آن، می توانید طرح های رنگی خود را ایجاد، تجزیه و تحلیل، سفارشی سازی کنید و کاملاً رایگان است.

color-explorer

0to255

0to255 به شما کمک می کند سایه های تیره تر و سبک تر یک رنگ را پیدا کنید. می توان از آن برای یافتن طیف وسیعی از سایه ها برای یک رنگ خاص استفاده کرد.

0to255

ColorRotate

ColorRotate یک برنامه ویرایش رنگی مفید برای تبلت ها است. با دامنه رنگی سه بعدی، می توانید کنترل کاملی از رنگ های یک موضوع داشته باشید.

SpyColor.com 

SpyColor.com یک برنامه رایگان است که اطلاعاتی درباره هر رنگ از جمله تبدیل به بسیاری از مدل های رنگی ، مانند RGB ، CMYK ، HSL ، HSV و موارد دیگر ارائه می دهد. شما می توانید طرح های مختلف رنگی ایجاد کنید.

ابزار رنگی SpyColor.com 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.