طراحی سایت، محتوا،سئو و دیجیتال مارکتینگ

چرا استفاده از وردپرس بهتر است؟

912

وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای متن باز(CMS) است که تقریبا 75 میلیون وب‌سایت از آن استفاده می‌کنند. نصب، استقرار و به‌روزرسانی آن رایگان بوده و هزاران افزونه و قالب از یک رابط انعطاف‌پذیر و ساده استفاده می‌کنند که باعث کاهش هزینه‌های توسعه و زمان استقرار می‌شود.

 در اینجا به چند دلیل برای استفاده از وردپرس اشاره می‌کنیم.

وردپرس وردپرس محبوب‌ترین CMS در جهان

وردپرس بیشترین سهم بازار CMS را در اختیار دارد و در حال حاضر بیش از یک چهارم از کل وب‌سایت‌ها را به خود اختصاص داده‌است. و کاربران برای ساختن یک سایت جدید به آموزش کمتر و ساده‌تری نیاز دارند.

سهم بازار CMS در 2017

وردپرس

وردپرس متن‌باز با فضای گسترش

این CMS می‌تواند میزبان باشد، بنابراین نیازی به هیچ هزینه‌ای برای بارگیری، نصب و به‌روزرسانی نیست. بیش از 50،000 افزونه وردپرس که اغلب آنها رایگان هستند برای نمایش اسلایدها، فرم‌های تماس، بهینه‌سازی سئو و غیره وجود دارد.

وردپرس با قابلیت تنظیم و انعطاف‌پذیری بالا

این سیستم پاسخگوی خواسته‌های بسیاری از کاربران است و به دلیل انعطاف‌پذیر بودن به طراحان و توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا چیدمان‌ها و برنامه‌ها را مطابق میل خود ایجاد و اصلاح کنند.

وردپرس وردپرس برای همه طراحی شده، نه فقط توسعه‌دهندگان

اکثر مؤلفه‌های رابط کاربری بسیار ساده طراحی شده‌است و جزوات و فیلم‌های آموزشی زیادی برای یادگیری آسان در دسترس قرار دارد. بعد از طراحی سایت تنها کاری که باید انجام دهید به‌روزرسانی مطالب در صفحات، پست‌ها، ابزارک‌ها و غیره است.

وردپرس هزینه‌های تنظیم و نگهداری پایین‌تر

طبق گفته‌های DeviousMedia هزینه‌های تنظیم و نگهداری وردپرس نسبت به سایر CMSهای متن‌باز مانند دروپال و جوملا بسیار پایین‌تر است. علاوه‌بر‌این، در صورت نیاز به شخصی‌سازی یا توسعه بیشتر سایت در آینده، کار کردن با این سیستم مدیریت محتوا نسبتاً آسان‌تر است. و شما به یک وب‌سایت استاتیک یا CMS اختصاصی که پس از توسعه مقرون‌به‌صرفه نیست، محدود نمی‌شوید.

وردپرس می‌تواند یک پیشرفت سریع برای موفقیت شما باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.