آموزش، نکته و ترفند طراحی سایت

چرا استفاده از وردپرس بهتر است؟

420

وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای متن باز(CMS) است که تقریبا 75 میلیون وب‌سایت از آن استفاده می‌کنند. نصب، استقرار و به‌روزرسانی آن رایگان بوده و هزاران افزونه و قالب از یک رابط انعطاف‌پذیر و ساده استفاده می‌کنند که باعث کاهش هزینه‌های توسعه و زمان استقرار می‌شود.

 در اینجا به چند دلیل برای استفاده از وردپرس اشاره می‌کنیم.

وردپرس وردپرس محبوب‌ترین CMS در جهان

وردپرس بیشترین سهم بازار CMS را در اختیار دارد و در حال حاضر بیش از یک چهارم از کل وب‌سایت‌ها را به خود اختصاص داده‌است. و کاربران برای ساختن یک سایت جدید به آموزش کمتر و ساده‌تری نیاز دارند.

سهم بازار CMS در 2017

وردپرس

وردپرس متن‌باز با فضای گسترش

این CMS می‌تواند میزبان باشد، بنابراین نیازی به هیچ هزینه‌ای برای بارگیری، نصب و به‌روزرسانی نیست. بیش از 50،000 افزونه وردپرس که اغلب آنها رایگان هستند برای نمایش اسلایدها، فرم‌های تماس، بهینه‌سازی سئو و غیره وجود دارد.

وردپرس با قابلیت تنظیم و انعطاف‌پذیری بالا

این سیستم پاسخگوی خواسته‌های بسیاری از کاربران است و به دلیل انعطاف‌پذیر بودن به طراحان و توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا چیدمان‌ها و برنامه‌ها را مطابق میل خود ایجاد و اصلاح کنند.

وردپرس وردپرس برای همه طراحی شده، نه فقط توسعه‌دهندگان

اکثر مؤلفه‌های رابط کاربری بسیار ساده طراحی شده‌است و جزوات و فیلم‌های آموزشی زیادی برای یادگیری آسان در دسترس قرار دارد. بعد از طراحی سایت تنها کاری که باید انجام دهید به‌روزرسانی مطالب در صفحات، پست‌ها، ابزارک‌ها و غیره است.

وردپرس هزینه‌های تنظیم و نگهداری پایین‌تر

طبق گفته‌های DeviousMedia هزینه‌های تنظیم و نگهداری وردپرس نسبت به سایر CMSهای متن‌باز مانند دروپال و جوملا بسیار پایین‌تر است. علاوه‌بر‌این، در صورت نیاز به شخصی‌سازی یا توسعه بیشتر سایت در آینده، کار کردن با این سیستم مدیریت محتوا نسبتاً آسان‌تر است. و شما به یک وب‌سایت استاتیک یا CMS اختصاصی که پس از توسعه مقرون‌به‌صرفه نیست، محدود نمی‌شوید.

وردپرس می‌تواند یک پیشرفت سریع برای موفقیت شما باشد.

ارسال یک پاسخ