طراحی سایت، محتوا،سئو و دیجیتال مارکتینگ

بهترین سایت های کاریابی برای طراحان وب سایت

2,703

سایت کاریابی به این صورت هست که کارفرما و کارجو در سایت عضو میشوند. کارجو رزومه کامل از خود در سایت درست میکند و خود را با رزومه به کارفرما معرفی میکند. کارفرما هم مشخصات شرکت خود را تکمیل میکند و درخواست کار خود به همراه تخصص های مورد نیاز و حقوق پیشنهادی را مشخص میکند. کارجو درخواست های شغل ها را بررسی میکند و کاری که به نظرش مناسب هست را انتخاب میکند و رزومه خود را برای کارفرما ارسال میکند. کارفرما رزومه ها بررسی میکند و در صورت مناسب بودن آن را تایید و قرار مصاحبه تنظیم میکند.

اگر به دنبال کار هستید و تخصص کافی را دارید با تنظیم رزومه خوب مطمئن باشید که کار مناسب خود را به سادگی میتوانید پیدا کنید.

سایت جابینجا

سایت jobinja

سایت جابینجا با بیش از ۶۰۰۰ فرصت شغلی در زمینه های مختلف یکی از پرکاربردترین سایت های کاریابی است.

سایت ایران تلنت

سایت irantalent

سایت ایران تلنت یکی از قوی ترین سایت کاریابی است که معتبرترین شرکت ها درخواست های شغلی خود را ابتدا در این سایت وارد میکنند. تفاوت این سایت با سایر سایت های کاریابی در این است که سایت انگلیسی است و رزومه را هم باید انگلیسی درست کرد. و در نهایت رزومه ای با فرمت بسیار زیبا برای شما تنظیم میکند.

سایت quera

سایت quera

سایت quera خود را جامعه توسعه دهندگان ایران معرفی میکند و یک تفاوتی با دیگر سایت های کاریابی دارد اینکه مسابقات برنامه نویسی برگزار میکند و برندگان مسابقات میتوانند در شرکت هایی که اسپانسر این مسابقات هستند استخدام شوند.

سایت کاربوم

سایت کاربوم

سایت کاربوم قابلیت های مختلفی را در اختیار کاربران قرار میدهد از قبیل:

 • تست های خودشناسی جهت شناخت انتظارات شغلی
 • رزومه ساز فارسی و انگلیسی
 • برگزاری رویدادهای شغلی
 • ویدیوهای آموزشی با عنوان وب یادها
 • تست های شغلی جهت ارزیابی توانایی ها

سایت جاب ویژن

سایت جاب ویژن مانند دیگر سایت های کاریابی تمام تلاش خود را میکند تا با بزرگترین شرکت ها کار کند و درخواست های شغلی مناسبی را ارئه کند. برای پیدا کردن شغلی مناسب پیشنهاد میکنیم که در چندین سایت به انتخاب خود رزومه پر کنید و درخواست های خودتان را ارسال کنید.

سایت کاران

سایت کاران

اگر شما هم از سایتی استفاده کردید که تونستید با آن کار مناسب پیدا کنید حتما به ما معرفی کنید. پیشنهاد میکنم حتما مقاله “چگونه طراح سایت شویم؟” را مطالعه کنید.

2 نظرات
 1. مریم می گوید

  سایت جابینجا واقعا عالیه مخصوصا اگه رزومه خوبی بنویسی خیلی راحت کار پیدا میکنی

  1. نوشین بهشتی می گوید

   بله به نظر ما هم رتبه اول را تو سایت های کاریابی دیگر دارد. ممنون که همراه ما بودین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.