آموزش، نکته و ترفند طراحی سایت

۷دلیل برای طراحی وب سایت با وردپرس

668

اگر طراحی وب سایت شما جذاب باشد مشتریان با یک نگاه سریع و یا حتی با مشاهده نسخه موبایل، توجه شان جلب می‌شود. بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک با تکیه به وب سایت خود به آموزش مشتریان خود می‌پردازند.

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک فکر می‌کنند بیزینس آنان توانایی رشد ندارد اما این تفکر درست نیست. چگونه؟ با کمک طراحی وب سایت!

وردپرس یک پلت فرم رایگان برای ایجاد وب سایت است که به عنوان یک “سیستم مدیریت محتوا” شناخته می‌شود. زیرا با استفاده از آن شما توانایی ایجاد و سازماندهی تمام صفحات و آپلود مدیا به سایت خود را خواهید داشت.

اگر علاقمند استفاده از آن برای راه اندازی کسب و کار وب سایت خود هستید، ادامه مطلب را بخوانید…

  •  شما می توانید وبلاگ خود را به وب سایت تبدیل کنید.

اگر شما هم اکنون از وبلاگ استفاده می‌کنید، می‌توانید با سوئیچینگ وبلاگ خود را به وب سایت وردپرس تبدیل کنید. نه تنها طراحی وب سایت با وردپرس بسیار آسان است بلکه یک پلت فرم کامل برای بیزینس شماست.

  • برای افزایش امنیت سایت وردپرس خود را به طور مداوم به روز رسانی کنید.

به روز رسانی فوری به این معنی است که می‌توانید به امنیت وب سایت خود اعتماد داشته باشید. چون سایت شما همیشه به روز و همسو با بهترین سیاست‌های امنیتی فعلی است. در حالی که در برخی دیگر از سیستم‌های مدیریت محتوا ممکن است شما نیاز داشته باشید که به صورت دستی عملیات به روز رسانی را انجام دهید.

  • وردپرس منبع باز است.

“منبع باز” به معنی این است که توسعه دهندگان قادر به بهبود نرم افزار وردپرس در قالب پلاگین‌ها، تم‌ها و به روزرسانی‌ها هستند و سایت وردپرسی شما به طور مداوم بهبودیافته و بهتر می‌شود.

  • سایت های وردپرسی سئوی مناسبی دارند.

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو، به ایده طراحی وب سایت برای بهتر دیده شدن توسط موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو اشاره دارد. سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو باعث رونق کسب و کار شما می‌شود. استفاده از پلاگین‌های ورد پرس مثل پلاگین Yoast شما را گام به گام در چگونگی رسیدن به سئو مطلوب یاری می‌کند.

  • وردپرس مبتدی نیست.

این سیستم مدیریت محتوا بسیار متداول و مرسوم شده است. در حالی که وردپرس (مانند هر CMS) کامل نیست، اما در طول این سالها، مهندسان روی آن کار کرده اند و مشکلات آن را مرتفع ساخته اند. بنابراین یک سیستم مدیریت محتوایی ایجاد کرده اند که بی انتهاست که تمام سطوح توسعه دهندگان وب را بر سر ذوق آورده است.

  • برنامه نویسی برای وردپرس برای هر توسعه دهنده وب استاندارد است.

برای یک توسعه دهنده وب ایجاد وب سایت با وردپرس آسانتر است. پس قیمت تمام شده برای مشتری کمتر است.

  • داشتن یک وب سایت وردپرسی شما را در ردیف شرکت های خوب قرار می‌دهد.

قابلیت‌های وردپرس روز به روز درحال افزایش است و امکاناتی کاملا کاربردی به کاربرانش عرضه می‌کند و امکانات بی پایان وردپرس باعث رشد کسب وکار شما می‌شود.

ارسال یک پاسخ